Series
Ratings
16
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0