Movies
Ratings
496
Project Hail MaryRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.0
Crimson WhaleRated ★ 1.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.5