Series
Ratings
18
The Art of SarahRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0