Series
Ratings
29
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
No, Thank You Season 2Rated ★ 3.5
No, Thank YouRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 3.0
Gracious RevengeRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0