Series
Ratings
31
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- 장도바리바리Rated ★ 5.0
- 괴담 레스토랑Rated ★ 5.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
VictoriousRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5- Lovely ComplexRated ★ 5.0
- #homequakeRated ★ 5.0