Movies
Ratings
392
BabylonRated ★ 3.0
Life in a DayRated ★ 5.0
RBGRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5
Don't ListenRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
CasablancaRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 2.5
House of GucciRated ★ 3.5
Neighbors 2: Sorority RisingRated ★ 1.5
UnfriendedRated ★ 2.0
The Hangover Part IIIRated ★ 1.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5
BrokerRated ★ 4.5