Series
Ratings
36
The Art of SarahRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0