Movies
Ratings
16
Now You See MeRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 1.5
ThorRated ★ 2.0