Movies
Ratings
650- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.5
- Whispering WaterRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
DriveRated ★ 3.5
Submarine SandwichRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
OmeletteRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.0
The MasterRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0