Series
Ratings
154
GalileoRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 3.5
Halt and Catch FireRated ★ 4.0
Halt and Catch FireRated ★ 4.5