Movies
Ratings
135
PocahontasRated ★ 4.0
Pocahontas II: Journey to a New WorldRated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Tarzan IIRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.0
The Return of JafarRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 4.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0