Series
Ratings
53
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5