Movies
Ratings
86
MatildaRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0