Movies
Ratings
207
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
What's Your Number?Rated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Naked KitchenRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0