Movies
Ratings
346
Frozen FeverRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 2.5
AttractionRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 2.0
AwakeRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 1.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5
Collective InventionRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0
CocoRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 1.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 2.0