Series
Ratings
19
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Move to HeavenRated ★ 4.0