Movies
Ratings
913
The Night OwlRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0