Series
Ratings
39
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Racket BoysRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0