Movies
Ratings
508
Romeo + JulietRated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Look BackRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0- CandyRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 2.5
BargainRated ★ 4.0- PicnicRated ★ 0.5
HEART ATTACKRated ★ 0.5
What's Wrong with Me? kkRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.5
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0