Series
Ratings
55
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
La PalmaRated ★ 1.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
EveRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
AgencyRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
FlexxCopRated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5