Series
Ratings
53
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 3.5
Skam France Season 3Rated ★ 4.5
Super BandRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0