Movies
Ratings
320
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ShowgirlsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 3.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.5
VideodromeRated ★ 3.0
Naked LunchRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.0