Movies
Ratings
196
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5