Titles you rated
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 3.5
The Tatami GalaxyRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 3.0- K-ON!!Rated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.0- AjinRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Inside Job Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
MessiahRated ★ 3.5