Movies
Ratings
52
The InternRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0