Movies
Ratings
108
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5