Movies
Ratings
1024
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
TampopoRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 3.5
The Running ManRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0