Movies
Ratings
823
Project Hail MaryRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 2.5
RoundersRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5