Series
Ratings
137
Twinkling WatermelonRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Racket BoysRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.0