Movies
Ratings
777
The King's WardenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 4.5