Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan: Counter RocketsRated ★ 0.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Japan Sinks 2020Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5