Movies
Ratings
472
HamnetRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Dial M for MurderRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
Legends of the FallRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Train DreamsRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 1.5
Look BackRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0