Series
Ratings
103
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 4.0
Atlanta Season 1Rated ★ 3.5
86Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 5.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5