Movies
Ratings
93
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.0
New NormalRated ★ 0.5- One WinRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 5.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Color of PomegranatesRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The Wizard of the KremlinRated ★ 5.0
The People UpstairsRated ★ 1.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0