Titles you rated
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
The Seventh SealRated ★ 3.5
Bicycle ThievesRated ★ 4.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 2.0
Eternity and a DayRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
All About My MotherRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.0
NotoriousRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0