Series
Ratings
76
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Mr. MercedesRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5