Titles you rated
- 응답하라 1988 10주년Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- 콩콩팡팡Rated ★ 4.0
Love Alarm Clap! Clap! Clap!Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0