Movies
Ratings
858- HumintRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.5
Seoul VibeRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 2.5
Believer 2Rated ★ 2.0