Movies
Ratings
341
DinosaurRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
The ESP CoupleRated ★ 2.5
AnacondaRated ★ 3.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
HeartbeatRated ★ 2.5
One Missed CallRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 4.0