Titles you rated
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Comedy RoyaleRated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0