Series
Ratings
10
Kids on the SlopeRated ★ 5.0
GachiakutaRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.5
The Tatami GalaxyRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5