Series
Ratings
32
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 0.5
RevenantRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 0.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Naked Korean HistoryRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 0.5
And Then There Were NoneRated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0