Movies
Ratings
132
Summer WarsRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
Our PresidentRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0