Movies
Ratings
114
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0