Series
Ratings
15
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5