Movies
Ratings
978
Perfect DaysRated ★ 3.5
The Menendez BrothersRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
QueerRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 4.5
Crimes of the FutureRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
Emilia PerezRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 5.0
Brandy Hellville & the Cult of Fast FashionRated ★ 3.5
The Inventor: Out for Blood in Silicon ValleyRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 2.0