Movies
Ratings
577
ElioRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
HoppersRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5- TarotRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Your LetterRated ★ 5.0
TogetherRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5