Movies
Ratings
290
My Mother the MermaidRated ★ 2.0
MadeleineRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.0
The ShackRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
AdoreRated ★ 2.0
New Year's EveRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
What the HealthRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.5
La Vie en RoseRated ★ 4.5