Movies
Ratings
977
The People UpstairsRated ★ 4.5
StripesRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.5
The PactRated ★ 2.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
The SingersRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 5.0
NonnasRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 5.0
FaithRated ★ 2.5
BigRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 3.0
MantisRated ★ 3.0
Sweet BeanRated ★ 4.5