Movies
Ratings
721
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
The Great Train RobberyRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
The Three CaballerosRated ★ 5.0
SHOW ME THE JUSTICERated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0
ToysRated ★ 4.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The Big LebowskiRated ★ 4.0
Burn After ReadingRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 5.0
Darkest HourRated ★ 3.0